
7 100 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Тәждің диаметрі: 114 мм;
Жоғары сапалы материалдар мен заманауи өндіріс әдістерін қолдану арқылы жұмыстың жоғары ресурсы мен максималды өнімділік қамтамасыз етіледі. Металл, ағаш, ДСП, гипсокартон және қатты пластмассаларды бұрғылау кезінде қолданылады. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29547-114 |
| Тәждің диаметрі | 114 мм |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 38 мм |
| Тістердің материалы | Жоғары жылдамдықты болат М3(Р6М5К5) |
| Корпус материалы | легирленген серіппелі болат |
| Қондыру бұранда | 5/8" |
| Тістер геометриясының типі | үдемелі қайралғандар |