1 252 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Бұрғы диаметрі: 6 мм; - Бұрғы ұзындығы: 160 мм.
EXPERT Series SDS-Plus KRAFTOOL бетон бұрғылары - қажет жерде беріктік пен дәлдік. Бетонда, гранитте, кірпіш қалауда, таста және қатты әктастарда тесіктерді бұрғылау кезінде қолданылады. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29320-160-06_z01 |
| Ұштықтың геометриясы | орталықтандырушы ұшымен |
| Бұрғы диаметрі | 6 мм |
| Бұрғы ұзындығы | 160 мм |
| Макс. айналу жылдамдығы | 2200 айн/мин |
| Бұрғы корпусының материалы | болат 34CrNiMo6 |
| Ұштықтың материалы | қатты қорытпа ВС20 Люксембург |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Ұштықтың түрі | екі тілімді |
| Спираль түрі | Күшейтілген өзегі бар бұрандалы |
| Құйрық | SDS-Plus |