



4 703 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Бұрғының диаметрі: 16 мм; - Бұрғының ұзындығы: 610 мм.
Бетонды бұрғылау бойынша ұзақ еңбекті қажет ететін жұмыстарда бетонға бұрғыларды қолдану ұсынылады. Бұл SDS-plus қысқышы бар орташа және ауыр соққылы балғалы бұрғыларда қолдануға арналған кәсіби құрал. Бұрғылардың кең көлемді қатары бетонды, кірпішті немесе тасты бұрғылаудың кез келген мәселесін шеше алады. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29314-610-16_z01 |
| Ұштықтың геометриясы | орталықтандырушы ұшымен |
| Бұрғы диаметрі | 16 мм |
| Бұрғы ұзындығы | 610 мм |
| Макс. айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин |
| Бұрғы корпусының материалы | Болат 40Х |
| Ұштықтың материалы | ВК85 |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы | 560 мм |
| Ұштықтың түрі | екі тілімді |
| Спираль түрі | Күшейтілген өзегі бар 4С спираль |
| Құйрық | SDS-Plus |