



5 570 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Ерекшеліктері мен артықшылықтары: - Бұрғы ұзындығы:600 мм; - Бұрғының жұмыс ұзындығы:550 мм.
STAYER PROFESSIONAL сериялы бұрғылар - жұмыстың кез келген қиындығы үшін ең жоғары сапа талаптарына жауап беретін кәсіби құрал. Бетонда, гранитте, кірпіш қалауда, таста және қатты әктастарда тесіктерді бұрғылау кезінде қолданылады. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2930-600-22_z01 |
| Ұштықтың геометриясы | Қашау нысанында |
| Бұрғы диаметрі | 22 мм |
| Бұрғы ұзындығы | 600 мм |
| Макс. айналу жылдамдығы | 1 200 айн/мин |
| Бұрғы корпусының материалы | Болат 40Х |
| Ұштықтың материалы | ВК8 |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы | 550 мм |
| Ұштықтың түрі | екі тілімді |
| Спираль түрі | Күшейтілген өзегі бар спираль S4 |
| Құйрық | SDS-Plus |