

1 870 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: РН 1 х 75 мм
Кәсіби ЗУБР соққылы бұрағыштары айтарлықтай күш жұмсай отырып, бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 110 г |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Құралдың ұзындығы | 75 мм |
| Ұштықты белгілеу | PH 1 |
| тұтқа материалы | Көп компонентті |
| Магниттелген ұштық | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бұрағыш түрі | Крест тәрізді |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | 25272-1 |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ілуге арналған тесік | Иә |
| Өзекті жабу | Хроммен қаптау |
| Саңылау өлшемі | 1 мм |
| Саңылау түрі | Крест - РН |
| Қаламның пішіні | Тікелей |
| Қараланған прецезионды ұштама | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| екі компонентті тұтқа | Иә |