


257 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: SL8,0х150мм
Бұрауыш кәсіби мамандардың ең жоғары талаптарына сәйкес жасалған. Тұтқаның ұзындығы мен диаметрінің оңтайлы тепе-теңдігі бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу кезінде ыңғайлы ұстауды, ыңғайлы және тиімді жұмысты қамтамасыз етеді. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Магниттелген ұштық | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 25131-08-15_z02 |
| Тұтқаның ұзындығы | 121 мм |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Ілуге арналған тесік | Жоқ |
| Өзекті жабу | хром никель |
| Саңылау өлшемі | SL8,0 мм |
| Саңылау түрі | тікелей - SL |
| Қаламның пішіні | Тікелей |
| Қараланған прецезионды ұштама | Иә |
| екі компонентті тұтқа | Иә |