



860 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: Ұзындығы: 100 мм Негіздің сыртқы диаметрі: 40 мм Тонның материалы: поролон
Көбіктен жасалған білікшелер тек қана арналған
су-желім құрамдары үшін. Мұнайлылар үшін
бояулар, эмальдар және лактар үшін мұндай ролик жарамайды:
боялатын бетте қалуы мүмкін
материал бөліктері. Құралды жұмыс күйінде, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз ету үшін біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
Жинақтау:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0363-10_z01 |
| ЛБМ түрлері | АКВА - суда еритін акрил лактары үшін |
| Негіздің сыртқы диаметрі | 40 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Өңделетін бет | тегіс |
| Өндіріс технологиясы | құрастыру |