



1 010 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: Ұзындығы: 180 мм Негіздің сыртқы диаметрі: 48 мм Тонның материалы: Полиакрил/полиэстер Қаданың биіктігі: 18 мм
MIRAX шығыршықтары - құралды жұмыс күйінде ұстауға арналған кез келген бояу жұмыстары үшін ең жақсы шешім, сонымен қатар өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз етілген, біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
Жинақтау:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 02815-18 |
| ЛБМ түрлері | Универсал - ЛБМ барлық түрлері |
| Негіздің сыртқы диаметрі | 48 мм |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тон материалы | Полиакрил/полиэстер |
| Өңделетін бет | өрескел |
| Өндіріс технологиясы | termofusion |