

720 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ерекшеліктері мен артықшылықтары: Ұзындығы: 180 мм Негіздің сыртқы диаметрі: 48 мм Тонның материалы: 100% жүн
Велюр – мінсіз тегіс бетке қол жеткізуге көмектеседі. Толығымен табиғи материал біркелкі құрылымға ие, қысқа ұзындықтағы қадасы бар, тегіс беттерді бояуға өте ыңғайлы, біркелкі сапалы қабат жасайды. Құралды жұмыс күйінде ұстау үшін сыртқы және ішкі жұмыстарға, сондай-ақ өндірушінің кепілдігімен қамтамасыз етілгендерге қолданылады, біздің интернет-дүкен (zubr36) оны қатаң түрде мақсатына сай пайдалануды ұсынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 02514-18 |
| ЛБМ түрлері | ЛАК - лактар мен эмальдарға арналған |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тон материалы | 100% жүн |
| Өңделетін бет | тегіс |
| Өндіріс технологиясы | thermofusion |