

720 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Артықшылықтары
Жинақ DIN 933 алтыбұрышты болттардан, DIN 934 алтыбұрышты гайкалардан, DIN 127 гровер шайбаларынан және DIN 125 жалпақ шайбалардан тұрады,
Бұрандалардың кілтке арналған алтыбұрышты басы бар, бұл қосылымды қатайту кезінде жоғары айналу моментін жасауға мүмкіндік береді,
Беріктік класы 5.8 құрылымның қажетті қаттылығын қамтамасыз етеді,
Серіппелі шайбалар қосылыстың босап кетуіне жол бермейді.
Тегіс шайбалар қосылым аймағын ұлғайтуға және қысымды мойынтірек бетіне таратуға арналған,
Мырыш жабыны коррозиядан сенімді қорғайды.
Сипаттамасы
Метрикалық бекіткіштердің жиынтықтары қолданыстағы стандарттар мен техникалық талаптарға толық сәйкес келетін жоғары сапалы болаттан жасалған. Машина жасауда, аспап жасауда, құрылыста, тұрмыста және т.б. кеңінен қолданылады..
Техникалық сипаттамалар:
Метрикалық бұранда - М10
Ұзындығы, мм -30
Стандарт - DIN 933
Беріктік сыныбы -5.8
Басы - алты қырлы
Кілт өлшемі , мм - 17
Материал - болат
Қаптамасы - мырыш
Қаптамасы, дана - 3
Жинақтау:
Бұранда - 3 дана.: М10х30 мм
Гайка - 3 дана.: М10
Шайба - 3 дана.: д.10 мм
Серіппелі шайба - 3 дана.: д.10 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Болт ұзындығы | 30 мм |
| Беріктік класы | 5.8 |
| Болт материалы | Болат |
| Метрикалық бұранда, М | 10 мм |
| гайканың болуы | Иә |
| Қамту | Мырыш |
| Кілт өлшемі | 17 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Болт пішіні | Алтыбұрышты басымен және толық жіппен |