
Бұрғы Bosch SDS-plus-7 диффузиялық біріктіру әдісімен жасалған бес кесу жиектері бар массивті және тұтас карбидті баспен жабдықталған. Осының арқасында ол бұрғылау кезінде арматурамен кездесуден қорықпайды. Activeteq орталықтандыру нүктесі дәл бұрғылауға мүмкіндік береді. Спираль дизайны 2+2, дірілді азайтады, соққы энергиясының берілуін жақсартады және қалдық шаңның шығуын айтарлықтай арттырады. Тозу индикаторы бойынша дюбельді кіргізу үшін төзімділік бойынша бағдарлауға болады. Өте ұзақ қызмет ету мерзімі және арматураланған бетонда кептеліс жоқ. SDS-Plus патроны бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608585058 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 6 мм |
| Кесетін жиектер саны | 5 дана |
| Жалпы ұзындығы | 115 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |