
Бұрғы Bosch SDS-plus-7Х, 6х100х165 мм диффузиялық біріктіру әдісімен жасалған төрт кесу жиектері бар тұтас карбидті баспен жабдықталған. Осының арқасында бұрғы арматураланған бетонда да ұзақ уақыт бойы қарқынды жұмыс істеуге арналған. Дюбельдерге арналған калибрленген тесіктерді бұрғылау үшін тозу белгісін басшылыққа алуға болады. Өте ұзақ қызмет ету мерзімі және арматураланған бетонда кептеліс жоқ. SDS-Plus патроны бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608576175 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 6 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 дана |
| Жалпы ұзындығы | 165 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 100 мм |