
Bosch SDS-plus Speed X бұрғылары кірпішті, бетонды, арматураланған бетонды және т.б. бұрғылауға арналған. 4 кесу жиектері бұрғыларды арматураға кептеліп қалмауға, сондай-ақ бұрғылау жылдамдығын арттыруға мүмкіндік береді. Жақсы жобаланған спираль шаңды тесіктен тиімді түрде шығарады. Бұрғылардың бұл сериясының қызмет ету мерзімі жоғары. SDS-Plus патроны бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608586719 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 18 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 дана |
| Жалпы ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |