
Металлға арналған бұрғы Bosch HSS-Co DIN 338 нормаларына сәйкес құрамында 5% кобальт бар легирленген жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.
Беріктігі 1000 Н/мм2 дейінгі легирленген және легирленбеген болатты, тот баспайтын болатты, сұр шойынды, ыстыққа төзімді болатты, қышқылға төзімді болатты, кермет қорытпасын, түсті металдарды және т.б. бұрғылауға арналған.
Бұрғылау қондырғыларымен және бұрғылау қондырғыларымен жұмыс істеу үшін тамаша таңдау.
Дәлдіктегі қайрау бұрышы 135°, кәдімгі конустық қайраумен салыстырғанда бұрғылау өнімділігін 40%-ға арттыруға және реттелетін күшті 50%-ға азайтуға мүмкіндік береді.
Тұтас дайындамадан фрезерлеу әдісімен жасалған.
Бұрғыда жоңқаларды тиімді шығару үшін екі кесу жиегі және екі спиральды ойық бар.
Bosch арт. 2607001409 бүріккіш майын пайдаланған кезде бұрғының қызмет ету мерзімі айтарлықтай ұзарады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608585877 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 3.2 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| Жалпы ұзындығы | 65 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 36 мм |
| Құйрық | цилиндрлік |