

4 844 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы Bosch SDS-plus-7Х, 6,5х150х215 мм диффузиялық біріктіру әдісімен жасалған төрт кесу жиектері бар тұтас карбидті баспен жабдықталған. Осының арқасында бұрғы арматураланған бетонда да ұзақ уақыт бойы қарқынды жұмыс істеуге арналған. Дюбельдерге арналған калибрленген тесіктерді бұрғылау үшін тозу белгісін басшылыққа алуға болады. Өте ұзақ қызмет ету мерзімі және арматураланған бетонда кептеліс жоқ. SDS-Plus патроны бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Диаметрі | 6,5 мм |
|---|---|
| Ұзындығы | |
| жалпы | 215 мм |
| жұмыс | 150 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 дана |
| Бұрғы сериясы | SDS-Plus-7X |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608576124 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 6,5 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 дана |
| Бұрғы сериясы | SDS-Plus-7X |
| жалпы | 215 мм |
| жұмыс | 150 мм |