Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Bosch Expert for Steel 305х25.4, Z80 аралау дискі
Bosch Expert for Steel аралау дискісі болат құбырларды, профильдерді, темір шыбықтарды, қаңылтыр металдарды және т.б. қуатты, дәл және таза кесуге арналған. Кенеп SK5 маркалы шыңдалған болаттан жасалған, ол дискінің пішінін сақтауға кепілдік береді. Бейтарап қайрау бұрышы және трапеция/жазық (HLTCG) пішіні бар карбидті тістер. Дірілді басқару жүйесі дірілді айтарлықтай азайтады және дәлдікті арттырады. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Сыртқы диаметрі | 305 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 80 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 0° |
| артқы | 12° |
| Макс. айналым жиілігі | 1 800 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,6 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Металды кесу
- SK5 маркалы шыңдалған болаттан жасалған қалақ
- Дірілді басқару жүйесі