Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Best for Multi Material 305х30, Z96
Bosch Best for Multi Material аралау дискісі түсті металдарды мінсіз кесуге арналған. пластиктен және ағаштан. MicroteQ бар карбидті тістердің арнайы құрылымының арқасында кесу жиегінің тозуы барынша азайтылады. CleanteQ жаймасының арнайы жабыны шайырлар мен желімдердің жабысуын айтарлықтай азайтады, сондай-ақ коррозиядан қорғайды. Диск қалақшасы HRC 46-ға дейінгі бірінші класты болаттан жасалған. Полиуретанмен толтырылған амортизациялық ойықтар (StabilteQ) дірілді азайтады және кесу дәлдігін жақсартады. Қаттылық сақинасы, жұмыс кезінде дискінің мінсіз пішінін қамтамасыз етеді. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), түсті металдарды кесу кезінде дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Сыртқы диаметрі | 305 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 96 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | -5° |
| артқы | 15° |
| Макс. айналым жиілігі | 5 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,3 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Мінсіз таза рез
- Ағаш, пластик, түсті металдарды кесуге мүмкіндік береді
- Шайырлардың жабысуын азайту үшін CleanteQ төсемінің жабыны
- MicroteQ бар карбидті тістер кесу жиегінің ең аз тозуына кепілдік береді
- Амортизациялық саңылаулар StabilteQ, дірілді азайтады және кесу дәлдігін арттырады
- Қаттылық сақинасының арқасында жұмыс кезінде дискінің мінсіз пішіні