Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Bosch Best for Wood 254х30, Z60 аралау дискі
Bosch Best for Wood аралау дискісі кез келген ағашты тыныш, дәл және таза кесуге өте ыңғайлы. MicroteQ карбидті тістері кесу жиектерін тозудан қорғайтын тығыз, ұсақ түйіршікті карбид ұнтағынан жасалған. ProteQtion дискінің жабыны дискінің бетін желім мен шайырлардың жабысуынан, сондай-ақ коррозияның пайда болуынан қорғайды. Ойластырылған кеңейткіш ойықтар дірілді, шуды айтарлықтай азайтады және жүрісті жақсартады. Пышақ тозуға төзімділігі жоғары бірінші класты болаттан (HRC 46-ға дейін) жасалған, ал лазерлік ойық дәлдік пен деформацияның болмауын қамтамасыз етеді. Қаттылық сақинасы жұмыс кезінде дискінің пішінін сақтайды.
| Сыртқы диаметрі | 254 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | ATB/N |
| Тістердің саны | 60 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | -5° |
| артқы | 15° |
| Макс. айналым жиілігі | 6 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,3 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Әсіресе кез келген ағашты тыныш, дәл және таза кесуге арналған
- Шайырлардың жабысуын және тоттың пайда болуын азайту үшін ProteQtion жабыны
- MicroteQ бар карбидті тістер кесу жиегінің ең аз тозуына кепілдік береді
- Дірілге қарсы жүйе Vibration Control
- Тұрақты пішінге арналған қаттылық сақинасы
- Кеңейту ойықтары