Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Expert for Steel 190х20, Z40
Bosch Expert for Steel аралау дискісі болат құбырларды, профильдерді, темір шыбықтарды, қаңылтыр металдарды және т.б. қуатты, дәл және таза кесуге арналған. Кенеп SK5 маркалы шыңдалған болаттан жасалған, ол дискінің пішінін сақтауға кепілдік береді. Бейтарап қайрау бұрышы және трапеция/жазық (HLTCG) пішіні бар карбидті тістер. Дірілді басқару жүйесі дірілді айтарлықтай азайтады және дәлдікті арттырады. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 20 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 40 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 0° |
| артқы | 12° |
| Макс. айналым жиілігі | 2 600 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,0 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,6 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Металды кесу
- SK5 маркалы шыңдалған болаттан жасалған қалақ
- Дірілді басқару жүйесі