Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Multi Material 305х30, Z80
Bosch Multi Material аралау дискісі әртүрлі материалдардың таза жиектерімен кесуге өте ыңғайлы. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), түсті металдарды кесу кезінде дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Сыртқы диаметрі | 305 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 80 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | -5° |
| артқы | 18° |
| Макс. айналым жиілігі | 5 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 3,2 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,5 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Мінсіз таза рез
- Ағаш, пластик, түсті металдарды кесуге мүмкіндік береді
- Тамаша ресурс