
Тескіш бұрғы Bosch SDS-Max-9 Break Through бетондағы, кірпіштегі және құм-әктас кірпіштегі тесіктерді бұрғылауға арналған. Бұрғылардың бұл сериясында вакуумды дәнекерлеу арқылы бекітілген ең ірі түйіршіктері бар қатты карбидті пластиналар бар. Орталық карбидті қалақ және асимметриялық түрде орналастырылған карбидті пластиналар тесудің жоғары жылдамдығына кепілдік береді. Көлемі үлкен спираль, пайдаланылған шаңды жұмыс аймағынан тамаша шығарады. SDS-Max патрон стандарты бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 1618596458 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 55 мм |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Бұрғы сериясы | SDS-Max-9 Break Through |
| жұмыс | 1000 мм |