
Bosch Standard for Wood тегіс профильді кескіш рамаларды, шуфладтарды, корпустық жиһаздарды, рамалық профильдерді және т.б. жасауда қолданылады.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628354 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 20,6 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 63,5 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 32 мм |
| Радиусы (R1) | 18,3 мм |