


8 048 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтіректері бар жартылай шеңберлі кескіш қатты ағаштан жасалған дайындамалардың шеттерін безендіру кезінде қолданылады.
Дайындамада жүрудің қарапайымдылығы үшін шарикті подшипникпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628360 |
| Бренд | Bosch |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 63 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 19 мм |
| Радиусы (R1) | 6 мм |