


7 755 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтірегі бар профильді фреза рамаларды, шуфля, шкаф жиһаздарын, рамалық профильдерді және т.б. жасау кезінде жиектерді өңдеуге арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін шарикті подшипникпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628396 |
| Бренд | Bosch |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 57 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 14,3 мм |
| Радиусы (R1) | 4,8 мм |
| Ені (B) | 9,5 мм |