



22 302 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Кірпішке арналған қылышты төсем Bosch Endurance for Brick S 2243 HM HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. 12,7/2 [мм]/TPI қадамы бар тістері бар. Кірпішті (< 365 мм) газдалған бетонды (< 365 мм) және талшықты цементті (< 365 мм) кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608650356 |
| Бренд | Bosch |
| Тістерді орындау | тұрақты қадам |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 455 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | <365 мм |
| Тістердің қадамы | 12,7 / 2 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 50 х 1,5 мм |