
Bosch Optiline Wood ECO аралау дискісі ағашты кесу үшін арнайы әзірленген.
| Сыртқы диаметрі | 305 мм |
|---|---|
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Тістердің саны | 100 дана |
| Қайрау бұрышы | |
| алдыңғы | 12° |
| артқы | 4° |
| Макс. айналым жиілігі | 5 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 3,2 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608644386 |
| Бренд | Bosch |
| Макс. айналым жиілігі | 5 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 305 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
| Кесу ені | 3,2 мм |
| артқы | 4° |
| алдыңғы | 12° |