Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Multi Material 160х20/16, Z42
Bosch Multi Material аралау дискісі әртүрлі материалдардың таза жиектерімен кесуге өте ыңғайлы. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), түсті металдарды кесу кезінде дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Сыртқы диаметрі | 160 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 20/16 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 42 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | -5° |
| артқы | 18° |
| Макс. айналым жиілігі | 9 500 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,4 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Мінсіз таза рез
- Ағаш, пластик, түсті металдарды кесуге мүмкіндік береді
- Тамаша ресурс