Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Bosch Speedline Wood 190 x 30, Z24 ара дискі
Bosch Speedline Wood ECO аралау дискісі әртүрлі ағаш дайындамаларын жылдам және өрескел кесуге арналған. Бойлық және көлденең кесу үшін жарамды. Тістердің арнайы пішіні, бұрыштық кесу кезінде дірілдің төмен деңгейін және дәлдікті қамтамасыз етеді.
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | FZ/WZ |
| Тістердің саны | 24 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 15° |
| артқы | 15° |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,6 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Жылдам және өрескел рез
- Бойлық және көлденең аралау