Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Eco for Aluminium 254х30, Z96
Алюминийге арналған Bosch Eco аралау дискісі ағашты, пластикті, түсті металдарды және т.б. таза кесуге арналған.
| Сыртқы диаметрі | 254 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Тістердің саны | 96 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 7° |
| артқы | 13° |
| Макс. айналым жиілігі | 6 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 3,0 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Мінсіз таза рез
- Әртүрлі материалдармен (ағаш, пластик, түсті металдар) жұмыс істеу мүмкіндігі
- Баға мен сапаның арақатынасы оңтайлы