


7 089 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтірегі бар дискілі фреза дайындаманың тар шеттеріндегі ойықтарды кесуге арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін бағыттаушы шарикті мойынтірекпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628401 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 32 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 51 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 3 мм |