


7 142 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтіректері бар филе кескіш бетті құрылымдауға арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін бағыттаушы шарикті мойынтірекпен жабдықталған.
Сәндік суағарларға, шырын саңылауларына, бетті құрылымдауға және т.б. үшін қолайлы.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628364 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 32,7 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 55 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 14 мм |
| Радиусы (R1) | 10 мм |