
Bosch Standard for Wood тарақты фрезасы қатты ағаштың шеттерін фрезерлеуге арналған.
Фрезерлеу паз-тарақ ұштастыра отырып дискілі фрезамен 5 мм (арт. 2608628403).
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628353 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 25 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 58 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 5 мм |