


6 072 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтіректері бар жиналмалы фреза терезелерді, есіктерді және т.б. жасау кезінде іріктеуге арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін бағыттаушы шарикті мойынтірекпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628350 |
| Бренд | Bosch |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 54 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 12,7 мм |
| Ені (B) | 9,5 мм |