


5 789 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтіректері бар фаска кескіш жиһаз элементтеріндегі сәндік беткейлерге арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін шарикті подшипникпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628352 |
| Бренд | Bosch |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 56 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 15 мм |
| Бұрыш | 45° |
| Ені (B) | 11 мм |