

5 648 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Standard for Wood шарикті мойынтіректері бар соңғы диірмен терезелердегі, үстелшелердегі, шкафтардағы, сөрелердегі және т.б. жиектерді мінсіз таза дөңгелектеуге мүмкіндік береді.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін шарикті подшипникпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
Емен, бук, қандағаш, абразивті материалдар және т.б. үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628341 |
| Бренд | Bosch |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 53 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 15,5 мм |
| Радиусы (R1) | 8 мм |
| Кескіштің ені | 28,7 мм |