


1 090 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Металлға арналған бұрғы Bosch HSS-PointTeQ DIN 338 нормаларына сәйкес легирленген жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.
Беріктігі 1000 Н/мм2 дейінгі легирленген және легирленбеген болатты, тот баспайтын болатты, сұр шойынды, ыстыққа төзімді болатты, қышқылға төзімді болатты, кермет қорытпасын, түсті металдарды және т.б. бұрғылауға арналған.
Бұрғылау қондырғыларымен және бұрғылау қондырғыларымен жұмыс істеу үшін тамаша таңдау. PointTeQ қайрау технологиясы жылдам бұрғылауды 40%-ға қамтамасыз етеді және осылайша бұрғылау ресурсын HSS-R сериялы бұрғылармен салыстырғанда 7 есе арттырады.
135° дәлдіктегі қайрау бұрышы сонымен қатар бұрғылау өнімділігін арттыруға және әдеттегі конустық қайраумен салыстырғанда реттелетін күшті 50%-ға азайтуға мүмкіндік береді.
Бұрғыда жоңқаларды тиімді шығару үшін екі кесу жиегі және екі спиральды ойық бар.
Bosch арт. 2607001409 бүріккіш майын пайдаланған кезде бұрғының қызмет ету мерзімі айтарлықтай ұзарады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608577188 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 2 мм |
| Қаптамадағы саны | 10 дана |
| Жалпы ұзындығы | 49 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 24 мм |
| Құйрық | цилиндрлік |