



11 858 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Heavy for Metal S 1225 VF металлға арналған поршеньді төсем BIM-ден (биметалл) жасалған. Қадамы бар аралас тістері бар 1,8/2,6 / 10/14 [мм]/ТПИ. Орташа және қалың қаңылтыр металды (2-10 мм), профильдер мен құбырларды (Ø <250 мм) кесуге арналған. Металл конструкцияларын бөлшектеу жұмыстарына арналған тамаша нұсқа. Ауыр жұмыстарға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608657409 |
| Бренд | Bosch |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <250 мм |
| Тістерді орындау | біріктірілген |
| Жайма материалы | BIM |
| Жалпы ұзындығы | 300 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 2-10 мм |
| Тістердің қадамы | 1,8/2,6 / 10/14 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 19 x 1,25 |