
Bosch Optiline Wood ECO аралау дискісі ағашты кесу үшін арнайы әзірленген.
| Сыртқы диаметрі | 254 мм |
|---|---|
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Тістердің саны | 40 дана |
| Қайрау бұрышы | |
| алдыңғы | 11° |
| артқы | 17° |
| Макс. айналым жиілігі | 6 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,5 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608644383 |
| Бренд | Bosch |
| Макс. айналым жиілігі | 6 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 254 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
| Кесу ені | 2,5 мм |
| артқы | 17° |
| алдыңғы | 11° |