
3 649 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Clean for Wood T 301 CD джигсоға арналған тырнақ жоғары көміртекті болаттан жасалған. Оның артқы қайрау бұрышы және қадамы 3 мм болатын үшкір тістері бар. Жұмсақ ағашты (10-65 мм), ДВП, ағаш ұсталық тақталарды (10-65 мм), ДСП-ны түзу, таза кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608637590 |
| Бренд | Bosch |
| Тістерді орындау | артқы бұрышы, сүйір |
| Тырнақ файлының материалы | HCS |
| Жалпы ұзындығы | 117 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | 10-65 мм |
| Тістердің қадамы | 3 мм |