



4 079 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Starlock BIM AIZ 32 APB ағаш және металлдан жасалған ағаш және металлға арналған аралау дискісі BIM-ден (биметалл) жасалған. 1,3 мм қадаммен тістері бар. Ағашты шегелермен, жұмсақ және қатты ағаштармен, фанерамен, жасанды жабынмен, гипсокартонмен, түсті металдармен, пластмассамен және т.б. кесуге арналған. Оның ені 32 мм және ұзындығы 50 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ені | 32 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608661644 |
| Бренд | Bosch |
| Жайма материалы | BIM |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Бекіту түрі | Starlock |
| Тістердің қадамы | 1.3 мм |