



4 542 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Starlock BIM AIZ 32 BSPB қатты ағаштан жасалған ағаш аралау дискісі BIM-ден (биметалл) жасалған. Жұмсақ және қатты ағаштарды, қапталған ағаштарды, фанераларды және т.б. кесуге арналған. Тістердің қадамы 1,8 мм. Оның ені 32 мм және ұзындығы 50 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ені | 32 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608661645 |
| Бренд | Bosch |
| Жайма материалы | BIM |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Бекіту түрі | Starlock |
| Тістердің қадамы | 1.8 мм |