
Боракс Bosch SDS-plus-5X бұрғының арматурада тұрып қалуын болдырмайтын 4 кесу жиектері бар. Асимметриялық бас қалдық шаңды кетіруді жақсартады, дірілді азайтады, бұрғылау дәлдігін арттырады және қашаудың тозуы аз болады. 4 спираль шаңның тез және тиімді шығарылуына кепілдік береді. Орталықтандырушы ұшы дәл бұрғылауға мүмкіндік береді. Бұрғылардың бұл сериясының қызмет ету мерзімі өте жоғары. Темірбетон, бетон және кірпішпен жұмыс істеу үшін тамаша. SDS-Plus патроны бар барлық балғалы бұрғыларға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608833807 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 12 мм |
| Кесетін жиектер саны | 4 дана |
| Жалпы ұзындығы | 160 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 100 мм |