


3 904 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood топсалы фрезасы өте тегіс жіктерді фрезерлеуге, топсаларды және басқа жиһаз фитингтерін орнатуға арналған.
Арнайы пішін, жоңқалардың жылдам шығуына және біркелкі жұмысына кепілдік береді.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628399 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 12,7 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 50,8 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 12,7 мм |