


4 867 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood шарикті мойынтіректері бар жиек фрезасы беткі қабатпен фрезерлеуге, фасканы кесуге және т.б. арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін бағыттаушы шарикті мойынтірекпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628348 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 12,7 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 68 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 25,4 мм |