


3 958 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch Standard for Wood ойық фрезасы ДСП-дағы ойықтарды, патч қосылыстарын және т.б. фрезерлеу үшін қолданылады.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628374 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 12 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 62 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 32 мм |