


3 904 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Bosch стандартты ағашқа арналған филе кескіш бетті құрылымдауға арналған.
Сәндік суағарларға, шырын саңылауларына, бетті құрылымдауға және т.б. үшін қолайлы.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628368 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 12 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 40 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 9,5 мм |
| Радиусы (R1) | 6 мм |