


3 605 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Профильді жонғыш Bosch Standard for Wood рамаларды, шуфладтарды, корпустық жиһаздарды, рамалық профильдерді және т.б. жасауда қолданылады.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| сағақтың диаметрі | 8 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608628398 |
| Бренд | Bosch |
| Фрезаның диаметрі (D) | 12,7 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 46 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 12,7 мм |
| Радиусы (R1) | 2,4 мм |