
Металлға арналған бұрғы Bosch HSS-G DIN 338 нормаларына сәйкес жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.
Беріктігі 900 Н/мм2 дейін легирленген және легирленбеген болатты, шойынды, кермет қорытпасын, түсті металдарды және т.б. бұрғылауға арналған.
Дәлдіктегі қайрау бұрышы 135°, кәдімгі конустық қайраумен салыстырғанда бұрғылау өнімділігін 40%-ға арттыруға және реттелетін күшті 50%-ға азайтуға мүмкіндік береді.
Өздігінен орталықтандыратын шың (Ø 10 мм-ге дейін) бұрғылаудың жоғары дәлдігіне кепілдік береді.
Бұрғыда жоңқаларды тиімді шығару үшін екі кесу жиегі және екі спиральды ойық бар.
Bosch арт. 2607001409 бүріккіш майын пайдаланған кезде бұрғының қызмет ету мерзімі айтарлықтай ұзарады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608585926 |
| Бренд | Bosch |
| Диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Жалпы ұзындығы | 93 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 57 мм |
| Құйрық | цилиндрлік |