



9 131 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Металлға арналған қылышты төсем Bosch Flexible for Metal S 1122 AF BIM-ден (биметалл) жасалған. 1/24 [мм]/TPI қадамымен толқынды, фрезерленген тістері бар. Жұқа табақты металды (0,7-3 мм), профильдер мен құбырларды (Ø <175 мм) кесуге арналған. Икемді, таза кесіндісі бар берік. Тегіс кесу үшін қолайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул/Үлгі | 2608656018 |
| Бренд | Bosch |
| Құбырдың/профильдің диаметрі | <175 мм |
| Тістерді орындау | толқынды, фрезерленген |
| Жайма материалы | BIM |
| Жалпы ұзындығы | 225 мм |
| Қаңылтыр металдың қалыңдығы | 0,7-3 мм |
| Тістердің қадамы | 1 / 24 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 19 x 0,9 |