Бізге телефон арқылы хабарласыңыз +77472737451
Немесе Whatsapp-қа жазыңыз

Аралау дискісі Bosch Construct Wood 190х30, Z12
Bosch Construct Wood аралау дискісі құрылыс ағашын тез және оңай кесуге арналған. Негізі кең тістің арнайы пішіні ағашты бетон қалдықтарымен және шегелермен кесуге мүмкіндік береді.
| Сыртқы диаметрі | 190 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістің пішіні | FWF |
| Тістердің саны | 12 дана |
| Қайрау бұрышы |
| алдыңғы | 12° |
| артқы | 10° |
| Макс. айналым жиілігі | 8 000 мин.-1 |
| Кесу ені | 2,6 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,6 мм |
Негізгі ерекшеліктері
- Жылдам рез
- Ағашты шегелермен және бетон қалдықтарымен кесу
- Араға төмен жүктеме